Byrå mahogny

Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med spegel och 2 st kandelabrar för 1 ljus vardera, nyrenässans, 1800-talets slut, mahogny, höjd ca 208, 96x53 cm

Några ytskador, nyckel saknas

172471

2013-03-08