Soffbord 1980-tal

Soffbord 1980-tal
Soffbord 1980-tal
Soffbord 1980-tal
Soffbord 1980-tal
Soffbord 1980-tal
Soffbord 1980-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1980-tal, ben vitmetall, skiva i teak, höjd 50, 185x55 cm

Bruksslitage

172473

2013-03-08