Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1980-tal, ben vitmetall, skiva i teak, höjd 50, 185x55 cm
Bruksslitage
172473
2013-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här