Andre Brasilier litografi

Andre Brasilier litografi
Andre Brasilier litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASILIER, André (född 1929): Kvinna med blombukett, signerad 78/100, litografi, 54x38 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

172478

2013-03-02