Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRASILIER, André (född 1929): Kvinna med blombukett, signerad 78/100, litografi, 54x38 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna
172478
2013-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här