Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRASILIER, André (född 1929): Stilleben med fiol och blommor, signerad 75/75, litografi, 54x41 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna
172480
2013-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här