Andre Brasilier litografi

Andre Brasilier litografi
Andre Brasilier litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASILIER, André (född 1929): Stilleben med fiol och blommor, signerad 75/75, litografi, 54x41 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

172480

2013-03-02