NN Skum blandteknik

NN Skum blandteknik
NN Skum blandteknik
NN Skum blandteknik
NN Skum blandteknik
NN Skum blandteknik
NN Skum blandteknik

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKUM, Nils Nilsson ( 1872-1951): Renhjord, signerad och daterad NN Skum 1946, blandteknik, 24,5x34,5

172494

2013-03-02