Schäslong sammet

Schäslong sammet
Schäslong sammet
Schäslong sammet
Schäslong sammet
Schäslong sammet
Schäslong sammet
Schäslong sammet
Schäslong sammet
Schäslong sammet
Schäslong sammet
Schäslong sammet
Schäslong sammet

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHÄSLONG, nyrokoko, 1800-talets slut, med senapsgul sammetsklädsel, längd ca 140 cm

Fläckar, ytskador

172503

2013-03-08