Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
WALLIN, David (1876-1957): Eka på strand, signerad D. Wallin, olja på pannå, 32,5x42 cm, målat motiv även a tergo
Zustandsbeschreibung
172505
2013-03-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner