Paul Guiramand färglitografi

Paul Guiramand färglitografi
Paul Guiramand färglitografi
Paul Guiramand färglitografi
Paul Guiramand färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUIRAMAND, Paul (1926-2007):"Kärran", signerad Guiramand, färglitografi,67/75, 55x43 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

172518

2013-03-02