Stilleben med växter Japan

Stilleben med växter Japan
Stilleben med växter Japan

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stilleben med växter, Japan, tusch och akvarell, 63x107 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

172526

2013-03-02