Bordsspeglar i mässing

Bordsspeglar i mässing
Bordsspeglar i mässing

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSSPEGLAR, 2 st., snarlika, mässing, höjd 46, diameter 35 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Skador

172533

2013-03-02