Teleskop med golvstativ
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CARL ZEISS TELESKOP, Tyskland 1920-tal, 80 mm Altazimuth Teleskop, delvis vitlackerad mässing, golvstativ i järn, längd 122 cm, höjd cirka 160 cm, med tillbehör i träfodral
Diverse smärre skador
172546
2013-03-23