Daniel Bergagna oljemålning

Daniel Bergagna oljemålning
Daniel Bergagna oljemålning
Daniel Bergagna oljemålning
Daniel Bergagna oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGAGNA, Daniel ( född 1946): "La belle blue", signerad Bergagna och daterad a tergo 86, olja på duk, 100x81 cm

Smärre krackeleringar vid bildens mittparti

172555

2013-03-03