Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERGAGNA, Daniel ( född 1946): "La belle blue", signerad Bergagna och daterad a tergo 86, olja på duk, 100x81 cm
Smärre krackeleringar vid bildens mittparti
172555
2013-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här