Industrilampa "Trilplex"

Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa

Klubbat för:

5 600 SEK

3 000 SEK

INDUSTRILAMPA, 1930-tal, Triplex, design Johan Petter Johansson, grönlackerad, längd ca 140 cm

Brukslitage

172563

2013-03-08