Mona Huss Wallin olja

Mona Huss Wallin olja
Mona Huss Wallin olja
Mona Huss Wallin olja
Mona Huss Wallin olja

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): "Vinga fyr", signerad och daterad M Huss W -75, olja på duk, 110x110 cm

Tryckmärke

172564

2013-03-16