Kerstin Thorvall blyerts

Kerstin Thorvall blyerts
Kerstin Thorvall blyerts
Kerstin Thorvall blyerts
Kerstin Thorvall blyerts

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THORVALL, Kerstin (1925-2010): Kvinnofigur, monogramsignerad o daterad KT 2003, blyerts, 28x15 cm

172569

2013-03-03