Claes Oldenburg färglitografi

Claes Oldenburg färglitografi
Claes Oldenburg färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLDENBURG, Claes (USA 1929-1997): Basebollhandske, signerad, färglitografi, 49/50, 98x61 cm

172570

2013-03-03