Tommy Östmar olja

Tommy Östmar olja
Tommy Östmar olja
Tommy Östmar olja
Tommy Östmar olja

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ÖSTMAR, Tommy (1934-2007): "Knuffas inte", signerad Tommy Östmar, olja på duk, 56x85 cm
Proveniens: Galleri Krister Fahl, 1994

172577

2013-03-15