Tommy Östmar olja
Valmis
2013-03-15
172577
| Korkein tarjous | 8 400 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
ÖSTMAR, Tommy (1934-2007): "Knuffas inte", signerad Tommy Östmar, olja på duk, 56x85 cm
Proveniens: Galleri Krister Fahl, 1994