Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ÖSTMAR, Tommy (1934-2007): "Knuffas inte", signerad Tommy Östmar, olja på duk, 56x85 cm
Proveniens: Galleri Krister Fahl, 1994
172577
2013-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här