Lockpokal i silver

Lockpokal i silver
Lockpokal i silver
Lockpokal i silver
Lockpokal i silver
Lockpokal i silver
Lockpokal i silver
Lockpokal i silver
Lockpokal i silver

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LOCKSTOP, silver, invändigt förgylld, stämplad K. Anderson, Stockholm 1946, höjd 20 cm, vikt ca 1095 g

172595

2013-03-03