Bord Fridhagen för Bodafors

Bord Fridhagen för Bodafors
Bord Fridhagen för Bodafors
Bord Fridhagen för Bodafors
Bord Fridhagen för Bodafors
Bord Fridhagen för Bodafors
Bord Fridhagen för Bodafors
Bord Fridhagen för Bodafors
Bord Fridhagen för Bodafors
Bord Fridhagen för Bodafors
Bord Fridhagen för Bodafors

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, med klaffar, 1950/60-tal, Frihagen för Bodafors, teak, bordsskiva med mosaik, hylla i rotting, höjd 55, 40x40, totalläng 90 cm

Smärre ytskador

172598

2013-03-09