Huss Wallin litografi
2013-03-14
172615
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Hamnmotiv, signerad och daterad M. Huss W., 77, 374/460, färglitografi, 48x60 cm