Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 800 SEK
VIKSKÄRM, tredelad, mahogny, höjd 202, totallängd ca 189 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm
Omfattande skador
172625
2013-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här