Vikskärm i tre delar

Vikskärm i tre delar
Vikskärm i tre delar
Vikskärm i tre delar
Vikskärm i tre delar
Vikskärm i tre delar
Vikskärm i tre delar
Vikskärm i tre delar
Vikskärm i tre delar
Vikskärm i tre delar
Vikskärm i tre delar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 800 SEK

VIKSKÄRM, tredelad, mahogny, höjd 202, totallängd ca 189 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Omfattande skador

172625

2013-03-09