Inge Schiöler
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Mapp: "Sex grafiska blad med motiv från Koster", signerade och numrerade 120/195, färgserigrafier, 55x50 resp 50x55 cm
Bladens titlar:
"Vårgrönska", "Sommardike", "Kosterfjorden", "Höstbuskar", "Idegran", "Skogsbryn i rimfrost", oramade
172633
2013-03-03