Inge Schiöler

Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Mapp: "Sex grafiska blad med motiv från Koster", signerade och numrerade 120/195, färgserigrafier, 55x50 resp 50x55 cm
Bladens titlar:
"Vårgrönska", "Sommardike", "Kosterfjorden", "Höstbuskar", "Idegran", "Skogsbryn i rimfrost", oramade

172633

2013-03-03