Stig Sasen Stadsgården

Stig Sasen Stadsgården
Stig Sasen Stadsgården
Stig Sasen Stadsgården
Stig Sasen Stadsgården

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SASEN, Stig (samtida): "Stadsgården", signerad och daterad Stig Sasen 1955, akvarell och tusch, bildmått 20x23,5 cm

172638

2013-03-07