Ulf Trotzig oljemålning

Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

TROTZIG, Ulf (född1925): "Björnen i skogen", signerad Trotzig, olja på duk, 180x98 cm

172644

2013-03-17