Fåtölj USA

Fåtölj USA
Fåtölj USA
Fåtölj USA
Fåtölj USA
Fåtölj USA
Fåtölj USA
Fåtölj USA
Fåtölj USA
Fåtölj USA
Fåtölj USA
Fåtölj USA
Fåtölj USA
Fåtölj USA
Fåtölj USA

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, djuphäftad, fällbar med utskjutande fotstöd, etikettmärkt

Skador och slitage

172646

2013-03-09