Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RODHE, Lennart (1916-2005):"Besöket"- triptyk, signerad och daterad Lennart Rodhe, 61/75, färgserigrafi, 85x171 cm, samramade
Fläckar, vågigt papper
172653
2013-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här