Lennart Rodhe serigrafi

Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005):"Besöket"- triptyk, signerad och daterad Lennart Rodhe, 61/75, färgserigrafi, 85x171 cm, samramade

Fläckar, vågigt papper

172653

2013-03-18