Glasskulptur i relief
2013-03-05
172654
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RYLEJEV, Alexander (född 1952, Ryssland): "Nature morte", signerad och numrerad Alexandr Ryleev XX, glasrelieif, höjd med ställning 170, 94x30 cm