Glasskulptur i relief

Glasskulptur i relief
Glasskulptur i relief
Glasskulptur i relief
Glasskulptur i relief
Glasskulptur i relief
Glasskulptur i relief
Glasskulptur i relief
Glasskulptur i relief
Glasskulptur i relief
Glasskulptur i relief

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

RYLEJEV, Alexander (född 1952, Ryssland): "Nature morte", signerad och numrerad Alexandr Ryleev XX, glasrelieif, höjd med ställning 170, 94x30 cm

172654

2013-03-05