Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
RYLEJEV, Alexander (född 1952, Ryssland): "Nature morte", signerad och numrerad Alexandr Ryleev XX, glasrelieif, höjd med ställning 170, 94x30 cm
172654
2013-03-05