Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): Interiör med dukat bord, signerad M Pyk, 1771/5000, färglitografi, 56x40 cm
172657
2013-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här