Madeleine Pyk färglitografi
2013-03-03
172657
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Interiör med dukat bord, signerad M Pyk, 1771/5000, färglitografi, 56x40 cm