KG Nilson serigrafi

KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

NILSON K.G (född 1942): "Till Newton III", signerad och daterad KG Nilson 1983, 36/120, färgserigrafi, 44x70 cm

Zustandsbeschreibung

hanteringsveck, fläck

172660

2013-03-14