Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
NILSON K.G (född 1942): "Till Newton III", signerad och daterad KG Nilson 1983, 36/120, färgserigrafi, 44x70 cm
Zustandsbeschreibung
hanteringsveck, fläck
172660
2013-03-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner