Jardinière i majolika
2013-03-03
172686
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JARDINIÈRE, 1800-talets andra hälft, majolika, höjd 34 längd 47 cm
Krackeleringar, smärre nagg