Fat fiskfat Japan 18/1900-tal

Fat fiskfat Japan 18/1900-tal
Fat fiskfat Japan 18/1900-tal
Fat fiskfat Japan 18/1900-tal
Fat fiskfat Japan 18/1900-tal
Fat fiskfat Japan 18/1900-tal
Fat fiskfat Japan 18/1900-tal
Fat fiskfat Japan 18/1900-tal
Fat fiskfat Japan 18/1900-tal
Fat fiskfat Japan 18/1900-tal
Fat fiskfat Japan 18/1900-tal
Fat fiskfat Japan 18/1900-tal
Fat fiskfat Japan 18/1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, 2 st., FISKFAT, SÅSBÅT, porslin, Japan, 18/1900-tal, imari/kakeimon, längd 25-34 cm

Fiskfat med nagg på undersida, såsbåt med sprickor, nagg och med omfattande lagning på både lock och underdel

172691

2013-03-04