Fat fiskfat Japan 18/1900-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, 2 st., FISKFAT, SÅSBÅT, porslin, Japan, 18/1900-tal, imari/kakeimon, längd 25-34 cm
Fiskfat med nagg på undersida, såsbåt med sprickor, nagg och med omfattande lagning på både lock och underdel
172691
2013-03-04