Vaser Japan

Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 2 st, porslin, Japan, den ena 1900-tal, Satsuma, signerad, den andra 1800-tal, Imari, höjd 18 resp. 25 cm

172692

2013-03-04