Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, troligen Korea 1800-tal, Ceremoni med dans och hundslakt, akvarell, bladstorlek inom passpartout 30x23 cm vardera

172693

2013-03-03