Byrå i Louis XV-stil

Byrå i Louis XV-stil
Byrå i Louis XV-stil
Byrå i Louis XV-stil
Byrå i Louis XV-stil
Byrå i Louis XV-stil
Byrå i Louis XV-stil
Byrå i Louis XV-stil
Byrå i Louis XV-stil
Byrå i Louis XV-stil
Byrå i Louis XV-stil
Byrå i Louis XV-stil
Byrå i Louis XV-stil
Byrå i Louis XV-stil
Byrå i Louis XV-stil

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

BYRÅ, med stenskiva, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, med intarsia, förgyllda beslag, höjd 89, 93x46 cm, etikettmärkt baksida, nyckel finns

Fanéret något blekt, stenskiva med nagg

172695

2013-03-09