Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
BYRÅ, med stenskiva, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, med intarsia, förgyllda beslag, höjd 89, 93x46 cm, etikettmärkt baksida, nyckel finns
Fanéret något blekt, stenskiva med nagg
172695
2013-03-09