Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Paris-motiv, signerad och daterad G Brusewitz 50, blandteknik, 20x30 cm
Liten fläck
172712
2013-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här