Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NILSSON, Mats (född 1952): Objekt - Anka, signerad Mats Nilsson och numrerad No 29, lackat trä och plast, höjd 19 längd 31 cm
Slitage
172720
2013-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här