Vas och flaska keramik

Vas och flaska keramik
Vas och flaska keramik
Vas och flaska keramik
Vas och flaska keramik
Vas och flaska keramik
Vas och flaska keramik
Vas och flaska keramik
Vas och flaska keramik

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

VAS, signerad och daterad Yngve Blixt 68, FLASKA med hänkel, stengods, höjd 15 resp 25 cm

172725

2013-03-04