Miniatyrer i keramik

Miniatyrer i keramik
Miniatyrer i keramik
Miniatyrer i keramik
Miniatyrer i keramik
Miniatyrer i keramik
Miniatyrer i keramik

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

MINIATYRVASER, SKÅLAR, FIGURINER, 11 st, signerade J.A., delvis Höganäs, höjd ca 2-7 cm

Smärre nagg

172728

2013-03-04