Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MANZONI, P (1800-tal): Hamnmotiv i månsken, signerad P. Manzoni, otydligt daterad 1873?, olja på duk, 76x128 cm

Dukskador, revor, lagningar, färgbortfall

172741

2013-03-03