Stol med skrivskiva
2013-03-09
172779
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOL, med skrivskiva, AB Nässjö Stolfabrik, ryggen höj- och sänkbar
Bruksslitage, repor