Sol Lewitt etsning
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LEWITT, Sol (1928-2007): Form derived from a cube (one plate),
etsning och akvatint, 1982, signerad och numrerad Lewitt 4/25, blindstämpel Multiples, 45x45 cm,
PROVENIENS: Galerie Aronowitsch
Rand (fläck) i ena hörnet
172780
2013-03-12