Sol Lewitt etsning

Sol Lewitt etsning
Sol Lewitt etsning
Sol Lewitt etsning
Sol Lewitt etsning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LEWITT, Sol (1928-2007): Form derived from a cube (one plate),
etsning och akvatint, 1982, signerad och numrerad Lewitt 4/25, blindstämpel Multiples, 45x45 cm,
PROVENIENS: Galerie Aronowitsch

Rand (fläck) i ena hörnet

172780

2013-03-12