LG Lundberg serigrafi

LG Lundberg serigrafi
LG Lundberg serigrafi

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

LUNDBERG, L-G (född 1938) Kodak - självporträtt, signerad och daterad LG Lundberg -79, 5/100, färgserigrafi, rammått 51x72 cm

172784

2013-03-12