Klubbat för:
350 SEK
1 200 SEK
LUNDBERG, L-G (född 1938) Kodak - självporträtt, signerad och daterad LG Lundberg -79, 5/100, färgserigrafi, rammått 51x72 cm
172784
2013-03-12