Roberto Torregiani oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORREGIANI, Roberto (född 1945): "Structura cromatica", signerad a tergo R. Torregiani, olja på duk, 46x38 cm

172792

2013-03-04