Ubåtsritning
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UBÅTSRITNING, 1920-tal, projekteringsritning för minutläggande ubåt typ Delfinen, skala 1:100, stämpplad Kockums Mek. Verkstad, Malmö, 46x82 cm
PROVENIENS: Hans Ellerströms samling
Smärre vikskador
172865
2013-03-23