Kinesiska vinkoppar

Kinesiska vinkoppar
Kinesiska vinkoppar
Kinesiska vinkoppar
Kinesiska vinkoppar
Kinesiska vinkoppar
Kinesiska vinkoppar
Kinesiska vinkoppar
Kinesiska vinkoppar
Kinesiska vinkoppar
Kinesiska vinkoppar
Kinesiska vinkoppar
Kinesiska vinkoppar
Kinesiska vinkoppar
Kinesiska vinkoppar
Kinesiska vinkoppar
Kinesiska vinkoppar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VINKOPPAR, 13 st, FAT, 12 st., porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, olika modeller

Sprickor, nagg och lagningar

172917

2013-03-05