Byrå med stenskiva
2013-03-10
172918
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, med stenskiva, dekorerad med botaniska blad,1940/50-tal, höjd 74, 80x45 cm, nyckel finns
Smärre ytskador, omarbetad